צרו קשר

דיגיטלדיירקט Digital Direct

אנו גאים להציג את שיתוף הפעולה עם חברת דיגיטל דיירקט Digital Direct ולקדם בעוד צעד את העסקים הקטנים בישראל! כעת נגמרו התירוצים וכוווולם יכולים ליהנות משיווק דיגיטלי איכותי לא משנה מה התקציב שברשותכם!

כבעלי עסק אשר רוצים להיעזר במרחב הדיגיטלי לשם שיווק, תגיעו מהר מאוד לצומת בו תצטרכו להחליט כך:

  1. לייצא את העבודה לאנשי מקצוע – לבצע מיקור חוץ OutSourcing לפעילות השיווקית דיגיטלית של העסק שלכם ולהיעזר בצוות מקצועי כמו שלנו, בכדי לייצר עבורכם נכסים דיגיטליים מרשימים ובמקביל גם לקדם אותם על ידי תוכן, גרפיקה וקניית מודעות מקצועית, כזו שתניב לכם רווחיות. אופציה זו מפנה לכם המון זמן עבודה שתוכלו למנף לעשיית דברים אחרים בעסק, מעבר לכך הפעילות, בניהול נכון, מעבר לפן המיתוגי והשירותי שישתדרג לכם בעסק זו תייצר לכם גם רווחיות ותחזיר את ההשקעה, עם זאת יש בגין תהליך זה עלות חודשית ולרוב בתקציבים נמוכים מדובר בתהליך בשלות המצריך סבלנות וזמן.
  2. לעשות זאת לבד – אתם רוצים להשאיר את הפעילות השיווקית דיגיטלית בתוך העסק אך רוצים להבין, לקבל כלים ובגדול ללמוד יותר לעומק את הנושא בכדי לייעל את זמן העבודה שלכם.
    א. תוכלו ללמוד בצורה פרטית דרך יועץ או מלווה עסקי (שירות שאנו גם יכולים לספק לכם)
    ב. תוכלו ללמוד במסגרת קבוצה דרך מכללה או קורס, דבר אשר יחייב אתכם בהגעה פיזית, לקחת חלק בכיתה עם עוד משתתפים שלרוב כל אחד ברמת ידע אחרת ולכן הלימוד האישי לעיתים נדחק לפינה ויוצאים עם פערי ידע.
    ג. ללמוד דרך מדריכים מקוונים, וובינרים ו/או הדרכות ברשת, לרוב השיעורים הטובים והמקצועיים מוצעים בשפה האנגלית או דורשים מכם הרשמה כחלק ממסגרת של קניית חבילת לימוד או התחייבות למנוי חודשי.

הגיע הזמן לשנות את המשוואה! דיגיטל דיירקט מאפשרת לכם ליהנות משיעורים מקוונים מקצועיים בעברית ידידותית ובגובה העיניים לצד האפשרות לרכוש מוצרי דיגיטל מתקדמים כגון: עיצוב לוגו, עיצוב האדר לדף העסקי, מאמרים איכותיים לאתר שלכם ועוד..בתשלום ישיר, נוח ופשוט ללא צורך בבזבוז זמן יקר בשיח עם אנשי מקצוע שונים וכל זאת בעלויות סופר סופר סופר אטרקטיביות.

הקליקו כאן לאתר דיגיטל דיירקט
Call Now Button