צרו קשר

שיווק באינסטגרם

שיווק באינסטגרם לעסקים קטנים

אינסטגרם נהפכה לרשת חברתית משמעותית בשוק הישראלי, קידום באינסטגרם שמבוצע בצורה נכונה, על ידי יצירת תכנים מותאמים לקהל המטרה שלכם, יניב לכם גידול בחשיפה ויצירת פניות בעלות אטרקטיבית

שיווק באינסטגרם לעסקים קטנים

לאחר שתדברו איתנו ונבנה לכם תוכנית עבודה מסודרת ונעניק ייעוץ מקצועי ללא עלות, נדע יחדיו האם רשת זו מתאימה לקהל המטרה שלכם וליעדים העסקיים הרצוים.
במידה והפלטפורמה הזו רלוונטית, אנו נקים עבורכם פרופיל עסקי מקצועי, כזה אשר ייצג את המותג שלכם בצורה איכותית, השלב הבא, אנו נייצר עבורכם תכנים מעניינים ומושכים שיגרמו לגולשים לעקוב אחריכם, להגיב ובאופן כללי לעשות לכם לייק (ליתר דיוק באינסטגרם הם יתנו לכם “לב” ) .

כמו כל רשת חברתית, חשובה האיכות ולאו דווקא הכמות ואם תשאלו את עצמכם רק את השאלות הללו: “איך אני מגדיל לייקים”? “איך אני מקבל הרבה עוקבים”? “איך אני מגדיל לייקים מהר”? אז לא תצליחו להגיע למטרות העסקיות שלכם ותבזבזו בדרך לא מעט זמן וכסף. פרסום באינסטגרם דורש עבודה מתודית ומדויקת עם יעדים ברורים וכך מגיעים למיצוי אמיתי של יכולת הפלטפורמה.

כאשר אנו ננהל את הפרופיל בצורה תדירה ועקבית, תגדילו את כמות העוקבים לפרופיל (את כמות הלייקים לפרופיל), בצורה נכונה ומדויקת, החשיפה תגדל ומכאן גם הפניות העסקיות והמתעניינים גם יגדלו.
אנו יכולים לספק לכם שיווק באינסטגרם החל מ 19 שקלים ביום!
מעוניינים? השאירו פרטיכם ונחזור בהקדם 

עדיין לא בטוחים? האם הספקתם להכיר אותנו? הקליקו כאן ותבינו למה תרצו שנעשה עסקים ביחד