צרו קשר

שיווק בפייסבוק

שיווק בפייסבוק לעסקים קטנים

זה הזמן לרתום את כוחה של הרשת החברתית הגדולה בעולם לטובת השיווק הדיגיטלי של העסק שלך! פרסום בפייסבוק יסייע לך ביצירת חשיפה ממוקדת שתניב פניות עסקיות

שיווק בפייסבוק לעסקים קטנים

קידום בפייסבוק מזמן כבר הפך להיות המנוע הבסיסי של כל עסק ובמיוחד אצל עסקים קטנים, אבל קידום בפייסבוק מקצועי ואיכותי חובן בתוכו לא מעט עבודה, החל מהקמת דף בצורה נכונה ועד ניהול שוטף ויצירת תכנים ופוסטים מעוצבים וכתובים כהלכה ועד קניית מודעות (קניית מדיה) בצורה מפולחת, כזו שתגיע לקהל המטרה שלכם.

ברגע שכל הנ”ל יעשה בצורה נכונה, החשיפה שלכם לא רק שתגדל, אלא גם תגיע לאנשים הנכונים, אותם אנשים שירצו לרכוש מכם את השירות או המוצר.
לאחר שתדברו איתנו, נבין את הצרכים שלכם ונספק ייעוץ מקצועי ללא עלות, תוכלו להבין את תוכנית העבודה המתאימה לכם! 

אנו מציעים לכם להוריד את ההתעסקות היום יומית בפלטפורמה הזו ולעסוק במה שבאמת אתם טובים ורוצים לעסוק בו בעסק, הצוות שלנו יטפל בשיווק השוטף על כל המשתמע מכך ויבנה עבורכם קהילה עסקית איכותית, 
מה זה אומר? שאנו נגדיל לכם את הלייקים (העוקבים) בדף העסקי אבל בקהל התואם לקהל המטרה, אנו נספק שירות לקוחות בעמוד למגיבים ושואלי השאלות ואנו נרכוש מודעות וננהל אותן בכדי להגיע לאנשים המתאימים ביותר עבורכם, כל זאת על מנת לייצר את התוצאה הסופית הרצויה מבחינתכם, הגדלת פניות ומתעניינים לשם הגדלת הרווחיות לעסק.

אנו יכולים לספק לכם שיווק בפייסבוק החל מ 30 שקלים ביום!
מעוניינים? השאירו פרטיכם ונחזור בהקדם 
עדיין לא בטוחים? האם הספקתם להכיר אותנו? הקליקו כאן ותבינו למה תרצו שנעשה עסקים ביחד