משרד בוטיק לשיווק דיגיטלי המתמחה בעסקים קטנים
You are currently viewing בעל עסק קטן? פוסט חובה! בניית דף מסרים ותעודת זהות שיווקית דיגיטלית, יזניקו את העסק שלך.

בעל עסק קטן? פוסט חובה! בניית דף מסרים ותעודת זהות שיווקית דיגיטלית, יזניקו את העסק שלך.

**הפוסט רשום בלשון זכר מטעמי נוחות בלבד אך פונה כמובן לשני המינים**

בעל עסק קטן? בוודאי אתה מכיר את התחושה המתסכלת של הקדשת זמן ומאמץ לשיווק העסק אך אין תוצאות! או יותר חמור מכך, לא יודעים מאיפה להתחיל?

הפוסט הבא יעזור ויציג לך 2 טכניקות בסיס שיסייעו לך לצאת לדרך ולבנות מהלך שיווקי חכם ונכון,
כזה שיוריד את חוסר הוודאות ויגדיל את הסיכוי להגעה ליעדים העסקיים

בעלי עסקים, במיוחד בעלי עסקים קטנים, נוטים לרכז הרבה משימות אצלם (משיקולים שונים ובעיקר שיקולי תקציב) ואחת המשימות ואפילו הייתי אומר האקוטית ביותר, היא משימת שיווק העסק.
לא כל אדם ניחן ביכולות מעולות במגוון תחומים וגם אם כן, לא תמיד יש זמן ומשאבים להקדיש 100% לכל פעולה, והתוצאה היא שדווקא השיווק, מנוע הצמיחה של בעל העסק הקטן, נפגע ולא מתפקד ברמה אופטימלית.
כמובן, תמיד אפשר להיעזר באנשי מקצוע, כמו החברה שלנו, בקבלת ייעוץ שעתי אישי או בליווי ארוך טווח, אך טקטיקות העבודה שאציג בפניכם, הינן טקטיקות בסיסיות שאתם יכולים כבר עכשיו לבצע, פשוטות להבנה וחזקות מאוד בתוצרים שהן מביאות.
שתי הטקטיקות המוצגות בפוסט זה הינן נגזרות תחת הכותרת: אסטרטגיה שיווקית שהיא כאמור חלק מתוכנית עסקית כוללת שהיא הבסיס בבניית העסק שלכם.
תעודת זהות שיווקית דיגיטלית – כשמה כן היא, עליכם ממש לבנות ולשרטט את תעודת הזהות של הלקוח/ה הפוטנציאליים שלכם. גיל, מגדר, תחומי עניין, מקום מגורים, מצב משפחתי, מצב סוציו-אקונומי ועוד..
ככל שתכירו ברמה האישית את קהל המטרה שלכם, כך תוכלו להבין יותר טוב מה מניע אותו, מהם הקשיים היום יומיים בהם הוא נתקל ותוכלו להציע פתרונות בעזרת המוצר או השירות שלכם.
טיפ חשוב, שימו באותה ת.ז תמונה של בחור/ה המייצגים את קהל המטרה, זה ממש יוריד את הנושא "לרובד ארצי" ויעזור לכם לראות מול העיניים למי אתם מכוונים ברמה הכי פרטנית.

דף מסרים – מהם המסרים שחשוב לכם להציג ללקוחות הפוטנציאליים? מהם הדברים המבדלים אתכם משאר המתחרים? רשמו בנקודות מסרים קצרים שסביבם תוכלו לבנות בהמשך מודעות או פוסטים פרסומיים. התחילו עם 10 מסרים חזקים שיהיו העוגן שלכם בתהליך השיווק.
הכנו לכם גם סרטון קצר בנושא, לכל מי שמעדיף פחות לקרוא ויותר לשמוע ולראות 🙂

משהו לא ברור? רוצים לייצר פעילות דיגיטלית נכונה יותר? אנו נשמח לסייע! אנו מתמחים במתן פתרונות שיווק דיגיטליים לעסקים קטנים ובינוניים ונשמח לשבת עמכם לפגישת ייעוץ ראשונה חינמית ובלתי מחייבת מצידכם ונבנה יחדיו עבורכם תוכנית עבודה תפורה לכם.

צרו קשר או התקשרו 1599-501015

אהבתם את הפוסט ? זכרו לשתף ולהעביר הלאה

אנחנו כאן לשירותכם כדי לספק מוצרי דיגיטל מתקדמים לעסקים קטנים ובינוניים. מוזמנים ללחוץ כאן

הכותב הוא ניר חולי המקים והבעלים של חברת NinjaMonkey (נינג’ה מונקי בע”מ)

    No feed items found.

Nir Huli

ניר חולי המקים והבעלים של חברת נינג'ה מונקי בע"מ אשר מתמחה במתן פתרונות שיווק דיגיטליים לעסקים קטנים ובינוניים. בעל תואר שני במנהל עסקים מרצה בכיר ויועץ מאושר דרך משרד הכלכלה.

כתיבת תגובה

רגע! לפני שאנו נפרדים

אנחנו מאוד רגשניים וקשה לנו עם פרידות
ולכן אנו נשמח שתצטרפו לרשימת התפוצה שלנו
תקבלו ישירות אליכם למייל מידע בעל ערך הנוגע לשיווק, מכירה, מיתוג וגם הטבות ועדכונים שווים

תודה על מילוי פרטיכם
נחזור אליכם בהקדם

share with the world

דילוג לתוכן