משרד בוטיק לשיווק דיגיטלי המתמחה בעסקים קטנים
פריסקופ Periscope

פריסקופ Periscope

**הפוסט רשום בלשון זכר מטעמי נוחות בלבד אך פונה כמובן לשני המינים**


Periscope הינה רשת החברתית המאפשרת לכם לשדר בשידור חי וישיר. העוקבים שלכם יקבלו עדכון שאתם באויר אבל גם מי שאיננו עוקב יכול להיכנס ולצפות בשידור, להגיב ולצ'וטט בזמן אמת ולייצר אינטראקציה ייחודית.
טוויטר רכשה את הטכנולוגיה הזו ובכך מאפשרת שכבה נוספת לפעילות, זאת אומרת אינטגרציה עם הפעילות שלכם בטוויטר ובכך להרחיב מעגלי חשיפה. הסרטונים שאתם מצלמים בלייב ניתנים לשמירה ואז זה אומר שתוכלו להעלות אותם ברשתות החברתיות הנוספות על מנת להגדיל את הקהילה.
הסרטונים אשר מועברים כ BroadCast נשמרים במערכת לצפייה חוזרת (במידה ומישהו לא הספיק לצפות בשידור הלייב) עד 24 שעות מתום השידור ובמידה והמעלה לא מוחק שידור זה בתום השידור, לאחר מכן הם יורדים אוטומטית מהאויר.
*תוכלו בהגדרות הפלטפורמה לקבוע שהסרטונים גם ישמרו במכשיר הנייד שלכם ואז תוכלו לקחת את קובץ הוידיאו ולעשות בו שימוש שונה לשם הפצה בפלטפורמות נוספות.
בין שאר הפיצ'רים המגניבים שהאפליקציה מציעה הוא האפשרות לראות כרגע את מפת העולם והיכן ישנם שידורים. הנקודות הכחולות שידורים שהסתיימו לא מכבר והאדומות שידורים שעכשיו מתרחשים בזמן אמת.
Periscope
עלייה לשידור היא סופר פשוטה, לוחצים על הכפתור האדום בתחתית השמאלית של המסך, הכפתור הזה מלווה אתכם במרבית מסכי הפלטפורמה, השלב הבא – תנו כותרת מעניינת ומושכת לשידור, קבעו האם השידור גם יעלה אוטומטית כפוסט בטוויטר (זו ברירת מחדל במערכת שמסומנת תמיד כ"כן"), קבעו מי יכול לצ'וטט עמכם בזמן השידור האם כולם או רק מי שאתם עוקבים אחריו, וקבעו האם להציג את המיקום המדויק ממנו מבוצע השידור.
periscope
אופציה נוספת היא היכולת להעלות לשידור פרטי אשר יחשף למספר עוקבים מצומצם לבחירתכם
periscope

זהו! התחילו להיות מפורסמים 🙂
בזמן השידור דאבל קליק על המסך תהפוך את המצלמה מקדמית לאחורית ולהיפך
סרטונים הם דרך מעולה להעברת מסרים זאת אנחנו יודעים, בדרך כלל אבל כאשר בעלי עסקים מעלים סרטונים הם מועברים דרך "עטיפה מיתוגית", עריכה ועוד.. פריסקופ מספקת הזדמנות להציג סרטוני וידיאו חיים, אמיתיים, ללא עריכה, נכון, לא לכל משווק/בעל עסק הפלטפורמה יכולה להתאים שכן היא דורשת חשיפה ו"שליפה מהמותן" אבל שיחה בלתי מתווכת וללא פילטרים של אמצעי עריכה לרוב מוציאה את האדם כפי שהוא, נקי ובמיוחד במערכת היחסים בין קונה למוכר, יזם למשקיעים ועוד…זה עוזר ל"שבור את הקרח" ולהתקדם בתהליך העסקי בצורה פחות חששנית.

כמובן כמו כל רשת חברתית אין משנה סדורה והשימושיות העסקית לגמרי פתוחה בפניכם, מישהו אמר וובינרים?

ההוצאה לפועל לחלוטין זה משהו שתצטרכו להתאים ו"לפצח" אבל יש לכם כעת עוד כלי מעולה אשר נמצא בזינוק וזה הזמן להתחיל לבנות קהילה!

 

רוצים לייצר פעילות דיגיטלית נכונה יותר? אנו נשמח לסייע! אנו מתמחים במתן פתרונות שיווק דיגיטליים לעסקים קטנים ובינוניים ונשמח לשבת עמכם לפגישת ייעוץ ראשונה חינמית ובלתי מחייבת מצידכם ונבנה יחדיו עבורכם תוכנית עבודה תפורה לכם.

צרו קשר או התקשרו  1599-501015

אהבתם את הפוסט ? זכרו לשתף ולהעביר הלאה

אנחנו כאן לשירותכם כדי לספק מוצרי דיגיטל מתקדמים לעסקים קטנים ובינוניים. מוזמנים ללחוץ כאן 

הכותב הוא ניר חולי המקים והבעלים של חברת NinjaMonkey (נינג'ה מונקי בע"מ)

 

Nir Huli

ניר חולי המקים והבעלים של חברת נינג'ה מונקי בע"מ אשר מתמחה במתן פתרונות שיווק דיגיטליים לעסקים קטנים ובינוניים. בעל תואר שני במנהל עסקים מרצה בכיר ויועץ מאושר דרך משרד הכלכלה.

כתיבת תגובה

תודה על מילוי פרטיכם
נחזור אליכם בהקדם

share with the world

שיתוף ב facebook
שיתוף ב google
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
דילוג לתוכן