משרד בוטיק לשיווק דיגיטלי המתמחה בעסקים קטנים

שיווק דיגיטלי להזנקת העסק

מה מתאים לעסק שלך? האם זה קידום בפייסבוק? אולי פרסום בגוגל? או אולי שיווק באינסטגרם?

עולם השיווק הדיגיטלי מספק המון אפשרויות והזדמנויות עבור עסקים בכלל ועסקים קטנים בפרט, עם זאת, קשה לדעת מה מתאים לעסק שלכם, מה הכרחי עכשיו להגשמת היעדים העסקיים ומה יכול לחכות לשלב מאוחר יותר בתוכנית השיווקית. 

בחברת נינג'ה מונקי בע"מ תוכלו ליהנות ממנעד רחב של שירותים:

משירותים חודשיים כגון ניהול רשתות חברתיות (שיווק דף עסקי בפייסבוק, קידום פרופיל עסקי באינסטגרם ועוד) הקמת אתרי אינטרנט ועמודי נחיתה מקצועיים שתאהבו להראות ללקוחות  וקידום בגוגל לשיווק לידים חד וממוקד. בנוסף יש לכם אפשרות לרכישת פעולות חד פעמיות ונקודתיות בעלות נמוכה שיסייעו לכם "לסגור חורים" בעסק.

מעוניינים בכלל להשאיר את השיווק אצלכם אך זקוקים לליווי והדרכה מקצועיים שתהיו בטוחים שאתם פועלים כשורה? בדקו את חבילות הייעוץ שלנו.

מעל הכל, אתם לא צריכים לשבור את הראש ולהחליט לבד, תוכלו להשאיר בכל שלב את פרטיכם ולקבל שיחת איפיון מקצועית ושאנו אומרים שיחת איפיון, זה אומר שיחת איפיון ולא שיחת מכירה, תקבלו שיחה מאיש מקצוע שיבין את המטרות שלכם והיעדים, יבין את קהל המטרה ועוד פרמטרים. בסיום השיחה גם תצאו ממוקדים יותר אך גם תקבלו תוכנית עבודה ותמחור נקודתיים בדיוק לצרכים שלכם. השיחה איננה מחייבת מצידכם וניתנת כהטבה מאיתנו ללא עלות.

רגע! לפני שאנו נפרדים

אנחנו מאוד רגשניים וקשה לנו עם פרידות
ולכן אנו נשמח שתצטרפו לרשימת התפוצה שלנו
תקבלו ישירות אליכם למייל מידע בעל ערך הנוגע לשיווק, מכירה, מיתוג וגם הטבות ועדכונים שווים

תודה על מילוי פרטיכם
נחזור אליכם בהקדם

share with the world