משרד בוטיק לשיווק דיגיטלי המתמחה בעסקים קטנים

הקמת אתרי אינטרנט ועמודי נחיתה

הקמת אתר אינטרנט מקצועי או עמוד נחיתה עבור העסק שלך. 

אתר אינטרנט הינו כרטיס ביקור דיגיטלי לעסק שלך, זהו נכס בסיסי שמומלץ שלכל עסק יהיה. נכון רשתות חברתיות קיימות אך הן לא תחלופה לאתר אינטרנט רשמי של העסק שלכם המציג מידע מפורט ומאפשר גם למצוא אתכם ביתר קלות בחיפוש גוגל. אתר האינטרנט הוא עמודי הנחיתה הם נכסים בבעלותכם מה שאומר שיש לכם גישה מלאה כמעט לכל מהלך שיווקי שתרצו או תחלמו עליו. הקמת אתר אינטרנט מקצועי יפתח בפניכם שלל אפשרויות ומעבר לכך, לא תהיו תלויים בגחמה של פלטפורמה חברתית כזו או אחרת שמשנה את האלגוריתם שלה חדשות לבקרים. 

הגעה ליעדים

בעזרת הקמת אתר אינטרנט מקצועי, אנו נסייע לכם להיחשף לקהל המטרה שלכם ומכאן להגיע ליעדים העסקיים שלכם

יצירתיות

צוות הקראייטיב שלנו יעצב אלמנטים מעניינים ורלוונטיים לקהל המטרה, פיסות תוכן שיגרמו לגולש לרצות להישאר באתר ולעבור בין הדפים השונים וכמובן גם להשאיר פרטים.

חסכון בזמן

נכון, יש לא מעט פלטפורמות להקמת אתרים "לבד" כדוגמת וויקס, אבל באמת יש לכם זמן להתעסק עם זה? האם אתם יודעים לעשות זאת נכון?

מה התהליך שנעבור יחדיו להקמת אתר אינטרנט מקצועי?

לאחר שתדברו איתנו, נבנה לכם תוכנית עבודה מסודרת ונעניק ייעוץ ראשוני מקצועי ללא עלות וללא התחייבות, במהלך הייעוץ אנו נבין לעומק את העסק שלכם, מהן המטרות העסקיות שתרצו להגיע ומה קיים כיום מבחינת נכסים דיגיטליים, וזה רק על קצה המזלג, אנו ממש נרצה לאפיין את הצרכים בשביל "לתפור" לכם תוכנית עבודה ייעודית ומדויקת, נוציא הצעת מחיר ברורה ומפורטת. לאחר חתימתכם עם הנ"ל נצא לדרך בשיתוף פעולה ושירותיות מלאה, זמינים לכל שאלה או תהייה.

לקוחות ממליצים

מספר דוגמאות מלקוחות

אתר אינטרנט מהווה את "בסיס האם" מבחינת הנכסים הדיגיטליים של העסק שלך. להבדיל מדפים ופרופילים ברשתות חברתיות אתר אינטרנט או עמוד נחיתה הוא נכס בבעלותך ויש לך גישה ישירה לקוד שלו וזה אומר הרבה! אתם לא מוגבלים בפעולות שיווקיות או כבולים בשינוי אלגוריתם או ממשק שמבוצעים במערכת שלא בשליטה ישירה שלכם. אתר אינטרנט בנוי כהלכה יהווה כרטיס ביקור דיגיטלי ראשון במעלה עבור העסק שלכם או יכול גם לשמש כחנות למכירת מוצרים בצורה ישירה וקלה הן לשוק המקומי והן לשוק העולמי.

תודה על מילוי פרטיכם
נחזור אליכם בהקדם

share with the world

רגע! לפני שאנו נפרדים

אנחנו מאוד רגשניים וקשה לנו עם פרידות
ולכן אנו נשמח שתצטרפו לרשימת התפוצה שלנו
תקבלו ישירות אליכם למייל מידע בעל ערך הנוגע לשיווק, מכירה, מיתוג וגם הטבות ועדכונים שווים