משרד בוטיק לשיווק דיגיטלי המתמחה בעסקים קטנים

דיגיטלדיירקט Digital Direct

אנו גאים להציג את שיתוף הפעולה עם חברת דיגיטל דיירקט Digital Direct ולקדם בעוד צעד את העסקים הקטנים בישראל!
כעת נגמרו התירוצים וכוווולם יכולים ליהנות משיווק דיגיטלי איכותי לא משנה מה התקציב שברשותכם!

כבעלי עסק אשר רוצים להיעזר במרחב הדיגיטלי לשם שיווק, תגיעו מהר מאוד לצומת בו תצטרכו להחליט כך:

לייצא את העבודה לאנשי מקצוע
לעשות זאת לבד

לבצע מיקור חוץ OutSourcing לפעילות השיווקית דיגיטלית של העסק שלכם ולהיעזר בצוות מקצועי כמו שלנו, בכדי לייצר עבורכם נכסים דיגיטליים מרשימים ובמקביל גם לקדם אותם על ידי תוכן, גרפיקה וקניית מודעות מקצועית, כזו שתניב לכם רווחיות. אופציה זו מפנה לכם המון זמן עבודה שתוכלו למנף לעשיית דברים אחרים בעסק, מעבר לכך הפעילות, בניהול נכון, מעבר לפן המיתוגי והשירותי שישתדרג לכם בעסק זו תייצר לכם גם רווחיות ותחזיר את ההשקעה, עם זאת יש בגין תהליך זה עלות חודשית ולרוב בתקציבים נמוכים מדובר בתהליך בשלות המצריך סבלנות וזמן.

אתם ממש ממש עסק פצפון בשלביו הראשונים, יש רק רעיון גולמי לעסק או אולי כבר ישבתם עם יועץ עסקי ובניתם את החזון והיעדים עבורו אך עדיין לא התקדמתם עם הפן השיווקי. צריכים לוגו, כרטיס ביקור, פתיח קולי או שיחת ייעוץ שעתית חד פעמית עם איש שיווק מקצועי. בדיוק בנקודה הזו ובדיוק בשביל שלב זה, בנינו עבורכם את האתר דיגיטל דיירקט. הקניון הוירטואלי הראשון בישראל המאפשר רכישת מוצרי שיווק דיגיטליים בעלות חד פעמית.

סיימתם את התהליך הראשוני? התייצבתם ואתם מוכנים עכשיו לקחת את השיווק כמה צעדים קדימה עם צוות של נינג'ות שיתן לכם שירות חודשי? חזרו אלינו, אנחנו מחכים.

הגיע הזמן לשנות את המשוואה!

דיגיטל דיירקט מאפשרת לכם ליהנות משיעורים מקוונים מקצועיים בעברית ידידותית ובגובה העיניים לצד האפשרות לרכוש מוצרי דיגיטל מתקדמים כגון: עיצוב לוגו, עיצוב האדר לדף העסקי, מאמרים איכותיים לאתר שלכם ועוד..בתשלום ישיר, נוח ופשוט ללא צורך בבזבוז זמן יקר בשיח עם אנשי מקצוע שונים וכל זאת בעלויות סופר סופר סופר אטרקטיביות.

רגע! לפני שאנו נפרדים

אנחנו מאוד רגשניים וקשה לנו עם פרידות
ולכן אנו נשמח שתצטרפו לרשימת התפוצה שלנו
תקבלו ישירות אליכם למייל מידע בעל ערך הנוגע לשיווק, מכירה, מיתוג וגם הטבות ועדכונים שווים

תודה על מילוי פרטיכם
נחזור אליכם בהקדם

share with the world

שיתוף ב facebook
שיתוף ב google
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
דילוג לתוכן