משרד בוטיק לשיווק דיגיטלי המתמחה בעסקים קטנים

קידום בגוגל לעסקים קטנים

שיווק בגוגל לעסקים קטנים, המתאים עצמו אליך ולא להיפך! זה הזמן ליהנות מפרסום בגוגל המותאם לך, אשר יקדם את העסק שלך ויניב פניות איכותיות.

קידום בגוגל קיים במשך שנים, אך לרוב הוא מושך אליו עסקים בעלי תקציב גדולים, עסקים קטנים נמנעים מקידום בגוגל, הקמת אתר ו/או קניית פרסום ברשת הפרסום של גוגל Google Adwords היו עד כה יעד רצוי מבחינת העסקים הקטנים, אך נדחק הצידה עקב עלויות והתעסקות מרובה שהנ"ל דרש. כאשר אותו בעל עסק קטן לא כלל בשיווק הדיגיטלי שלו את הערוץ הפרסומי הכל כך חשוב הזה הוא פשוט הפסיד לקוחות!

הגעה ליעדים

בעזרת קידום גוגל מקצועי ונכון, אנו נסייע לכם להיחשף לקהל המטרה שלכם ומכאן להגיע ליעדים העסקיים שלכם

יצירתיות

צוות הקראייטיב שלנו יכין מודעות גוגל מעניינות, מדויקות ובולטות שיגררו הקלקות מצד הגולשים

חסכון בזמן

נקים וננהל עבורכם קמפיין מוצלח בגוגל, נייצר מודעות, נבצע מעקב, נבחן מדדים ואלו רק חלק מהפעולות שיחסכו לכם המון זמן וימנפו אתכם עסקית

מה התהליך שנעבור יחדיו לקידום מוצלח בגוגל?

לאחר שתדברו איתנו, נבנה לכם תוכנית עבודה מסודרת ונעניק ייעוץ ראשוני מקצועי ללא עלות וללא התחייבות, נדע מהי "נקודת האיזון" התקציבית שלכם ונבנה מחסנית מילות מפתח רלוונטיות עבורכם ועמוד נחיתה מתאים. השלב הבא הקמפיין יצא לדרך, אנו נעקוב אחריו בעקביות על מנת לבצע אופטימיזציה ושיפור מתמיד בנתונים על מנת שתקבלו יותר בעבור אותו תקציב. 

כמו כל פעילות דיגיטלית חשובה האיכות ולאו דווקא הכמות ואם תשאלו את עצמכם "איך אני מקבל כמה שיותר חשיפה" או "איך אני מקבל כמה שיותר הקלקות"? החשיבה אינה נכונה. קידום בגוגל דורש עבודה מתודית ומדויקת עם יעדים ברורים וכך מגיעים למיצוי אמיתי של יכולת הפלטפורמה.

לקוחות ממליצים

לקוחות ממליצים

מספר דוגמאות מלקוחות

קידום בגוגל הוא ערוץ סופר חשוב, הוא מאפשר לך בעל העסק, להגיע ללקוחות פוטנציאליים מתי שהם מחפשים מוצר או שירות או מילת מפתח הרלוונטיים לעסק שלך. מה המשמעות? המשמעות היא שאתם מגיעים לקהל "חם" שכבר מוכן לרכוש ובעזרת מודעה נכונה ועמוד נחיתה או אתר אינטרנט מושכים, אתם תבצעו מכירה. עולם הפרסום בגוגל הינו רווי אופציות ותמחור אך אנו בנינו חבילה אטרקטיבית המיועדת לעסקים קטנים ומספקת להם בדיוק מה שהם צריכים. 

לחץ כאן
לחץ כאן
Previous slide
Next slide

תודה על מילוי פרטיכם
נחזור אליכם בהקדם

share with the world

רגע! לפני שאנו נפרדים

אנחנו מאוד רגשניים וקשה לנו עם פרידות
ולכן אנו נשמח שתצטרפו לרשימת התפוצה שלנו
תקבלו ישירות אליכם למייל מידע בעל ערך הנוגע לשיווק, מכירה, מיתוג וגם הטבות ועדכונים שווים